
Mi bajunk lehet? - Ács Fruzsina és Szabó Balázs Máté közös estje
Dumaszínház est
Dumaszínház est
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2025. április 22. kedd, 19:00
Te is szoktál azon gondolkozni, hogy mi bajod lehet? Már mindent megpróbáltál annak érdekében, hogy jobban érezd magad, de semmi nem segít?
Hiába próbálod kristályokkal kivédeni a Mars rossz állását, az exed még mindig nézi az insta storyjaidat?
Hiába írsz esténként a hálanaplódba az időszakos böjtről, mégsem tudod elhinni a tükörre ragasztott pozitív megerősítő üzeneteket?
Hiába olvasod lefelé néző kutya pózban a kötődési problémákról szóló önsegítő könyvet az érzelmi támogatást nyújtó nyuladnak, mégsem vagy kiegyensúlyozottabb?
Hiába viszed magaddal a boltba az újrahasznosított szívószálból horgolt vászontáskádat, hogy delfinmentes tonhalat vegyél a peszketáriánus macskádnak, mégsem érzed magad jobb embernek?
Nehéz volt végig olvasnod ezt a leírást, mert a folyamatos tiktokozás miatt már csak 6 másodpercig tudsz egy dologra figyelni?
Ha bármelyik kérdésre igennel vagy nemmel válaszoltál, gyere el Ács Fruzsina és Szabó Balázs Máté új estjére! Elvégre mi bajunk lehet?
Az előadást keresleti alapon árazzuk! További tájékoztatásért, kérjük, látogassanak el az ehhez kapcsolódó információs oldalunkra:
A Mágnás Miska a magyar operettirodalom egyik legsikeresebb műve, mely újra és újra repertoárra kerül zenés és prózai színházakban egyaránt. Ez egyrészt szatirikus, mulatságos történetének köszönhető, másrészt Szirmai Albert és Gábor Andor olyan pompás, örökzöld számainak, mint például A nő szívét ki ismeri, az Úgy szeretnék boldog lenni vagy a Cintányéros cudar világ.
A Bohemian Betyars és a Parno Graszt együttműködése már évek óta tart, és egy egyedülálló zenei fúziót hozott létre, amely a magyar zenei szcéna egyik legérdekesebb és legszerethetőbb kollaborációjává vált. A két zenekar különleges stílusokat képvisel: a Bohemian Betyars a folk-punk, világzene és balkáni hangzás keverékével, míg a Parno Graszt a tradicionális cigány népzenét képviseli.
2021. augusztus 20-án nyílt meg az érdeklődők előtt a Budavári Palotában újjászületett Szent István-terem. Az államalapító Szent István királyunkról elnevezett helyiség a Budavári Palota a századforduló magyar iparművészetének csúcsteljesítménye volt. Az 1900-as párizsi világkiállításon nagydíjat nyert terem Hauszmann Alajos tervei alapján készült el, kialakításában a kor legjobb magyar művészei és iparosai vettek részt.
színmű, ősbemutató Rendező: Alföldi Róbert
Dumaszínház est
„Hegedűs a háztetőn… valahol mind azok vagyunk. Megpróbálunk egy letisztult dallamot kicsalni, miközben egyensúlyozunk, hogy ne szegjük nyakunkat. Nem könnyű!”